Avaira Toric (3 čočky)

Poštovné zdarma
attributesPrimary

Pondělí 20.5.

cleaner
blank
Cena za položku
459 Kč
Avaira Toric (3 čočky) - Contact lenses
Hodnotících: 185

Kontaktní čočky Avaira Toric

Avaira Toric jsou čtrnáctidenní torické čočky společnosti CooperVision pro korekci astigmatismu. Jedná se o silikon-hydrogelové čočky. Použitým materiálem je zde měkký a pružný Enfilcon A, který má navíc schopnost udržet si stabilní obsah vody.

Hydratační technologie

Technologie Aquaform® Comfort Science™ zajišťuje čočkám vyvážený poměr mezi obsahem vody (46 %) a propustností kyslíku. Voda je pevně vázána uvnitř čočky. Ta je tím pádem příjemně vlhká, pružná a pohodlná po celou dobu nošení a není zapotřebí používat dalších zvlhčujících prostředků (např. hydratační oční kapky).

Asférický Design a vícekřivková konstrukce

Kvalitní optická konstrukce s asférickým designem čoček zajišťuje nápravu astigmatické vady. Použitá optika umožňuje kvalitní vidění i za zhoršených světelných podmínek. Vícekřivková zadní plocha čoček se ergonomicky přizpůsobuje povrchu rohovky. Čočky si tak udržují v oku stabilní polohu a jejich nošení je pohodlné a příjemné.

UV filtr

Součástí čoček Avaira Toric je UV filtr, poskytující rohovce ochranu před škodlivými zářeními, je však třeba chránit i další části oka a oční okolí. Je proto vhodné kombinovat tyto kontaktní čočky ještě se slunečními brýlemi, aby byla dosažena co nejvyšší ochrana. Pro snadnější manipulaci jsou čočky Avaira lehce modře zabarveny.

Vlastnosti

Výrobce: CooperVision
Průměr (DIA): 14.50
Zakřivení (BC): 8.50
Velikost balení: 3 čočky
Vyměnit za: 14 dnů
Expirace: 24 měsíců a více
Množství vody: 46%
Propustnost kyslíku: 91 Dk/t
Materiál: Enfilcon A
Cylindr: od -0.75 do -2.25
Dioptrie: od -10.00 do +6.00
Spaní s čočkami?: Ne
UV filtr: Ano

TopVue Premium for Astigmatism (3 čočky)

Vyzkoušejte naši chytrou alternativu!

TopVue Premium for Astigmatism jsou extrémně prodyšné a zároveň mají vysoký obsah vody. Design čoček zajišťuje stabilní polohu čočky na oku.

Poštovné: ZDARMA
Cena: 299 Kč
Ušetříte: 160 Kč

Komentáře


Avaira Toric (3 čočky)

Avaira Toric (3 čočky)

Avaira Toric (3 čočky)

459 Kč

Skladem > 200 ks