Zopakovat poslední objednávku

Avaira (6 čoček)

attributesPrimary

Pátek 15.12.

cleaner
blank
Cena za položku
459 Kč
459 Kč
Garance výměny
Garance výměny je možnost bezplatné výměny kontaktních čoček v případě, že nedopatřením dojde k chybnému objednání dioptrií nebo v situaci, kdy dojde u zákazníka ke zhoršení oční vady a stávající dioptrie jsou již nevyhovující. Více informací
Cena dopravy:
Pro objednávky nad 200 Kč

Zdarma
Avaira (6 čoček) - Čtrnáctidenní kontaktní čočky
Hodnotících: 125

Cena za balíček: 703 Kč
Ušetříte: 45 Kč

Cena za balíček: 763 Kč
Ušetříte: 55 Kč

Kontaktní čočky Avaira

Kontaktní čočky Avaira jsou k dispozici také v balení po 3 čočkách

Kontaktní čočky Avaira jsou nejnovějším výrobkem společnosti CooperVision v České republice zastoupené společností NEOMED.

Jedná se o pokročilou značku vyrobenou ze silikon-hydrogelového materiálu (Enfilcon A) systémem Aquaform, díky níž je dosaženo velmi zajímavého poměru obsahu vody (46 %) a propustnosti a vysoké propustosti kyslíku (125 Dk/t).

Díky velmi kvalitní optické konstrukci s asférickou přední plochou jsou kontaktní čočky Avaira schopné velmi efektivně korigovat slabší astigmatismus a vetchozrakost a zároveň umožňuje ostré vidění i za zhoršených světelných podmínek. Díky vícekřivkové zadní ploše se čočky Avaira perfektně přizpůsobují povrchu rohovky většiny nositelů.

Avaira obsahuje UV filtr a manipulační zabarvení.Pozn. Po důkladné kontrole skladových zásob ujišťujeme zákazníky, že na skladě nemáme vadné výrobní šarže, které výrobce stahuje z trhu.

Vlastnosti

Dioptrická hodnota: od -12.00 do +8.00
Expirace: 24 měsíců a více
Vyměnit za: 14 dní
Vyrobeno z: Enfilcon A
Spaní s čočkami?: Ne
Množství vody: 46%
Propustnost kyslíku: 125 Dk/t
Průměr: 14.2
UV ochrana: Ano
V balení: 6 čoček
Výrobce: CooperVision
Zakřivení: 8.4 a 8.5

TopVue Premium (6 čoček)

Vyzkoušejte naši chytrou alternativu!

TopVue Premium zaručují vašim očím maximální pohodlí při nošení. Vyzkoušejte je i vy a staňte se nositeli našich nejprodávanějších 14denních čoček.

Poštovné: ZDARMA
Cena: 429 Kč
Ušetříte: 30 Kč

Komentáře

Přidat komentář

 • K.K.

  Dobrý den, chtěla bych se zeptat, chci si zakoupit čočky od cooper vision měsíční jenže nevím které to jsou na obalu mají comfilcon A toric a při nasazování mají rysku která má směřovat dolů. Poradí mi někdo přesný název čoček?

 • info@cocky-online.cz

  Dobrý den, dle Vašeho popisu hledáte čočky Biofinity Toric. Při dalších otázkách se na nás neváhejte obrátit. Děkujeme za Váš dotaz a přejeme hezký den.

 • M. Rýžaková

  Dobrý den, zaznamenala jsem citelný rozdíl při nošení kontaktních čoček ze dvou balení, objednaných po určité době a všimla jsem si, že jedno balení má označení vyrobeno v UK a druhé v USA. Jde nějak ovlivnit, abych obdržela balení kontaktních čoček vyrobené v UK? Děkuji za dopověď

 • info@cocky-online.cz

  Dobrý den, je nám líto, Vaše přání není v našich silách. Děkujeme za pochopení a přejeme hezký den.

 • Jakub Němčík

  proč tyto čočky byly označeny za měsíční a najednou jsou dvoutýdenní?

 • info@cocky-online.cz

  Dobrý den, pane Němčíku, všechny informace o kontaktních čočkách jsou přímo od výrobce, změny balení či změny parametrů a vlastností jsou čistě v režii výrobce. Děkujeme za Váš dotaz a přejeme hezký den.

 • Ivana Poláková

  dobrý den mohu se zeptat zda mohu mít tyto čočky se zakřivením 8,40,když používám 8,30 děkuji za odpověd.

 • info@cocky-online.cz

  Dobrý den, takto malá změna zakřivení čoček nepředstavuje zpravidla pro lidské oko problém. Nikdo Vám však nemůže zaručit, jak na tuto změnu budou reagovat právě Vaše oči – roli hraje vrozená citlivost očí, která je u každého jedince jiná. Proto je doporučováno, před samotným nákupem čoček, podstoupit nejprve jejich odbornou aplikaci, při které si čočky vyzkoušíte a zjistíte, zda Vašim očím vyhovují, či nikoli. Problém nemusí spočívat pouze v rozdílném zakřivení čoček, ale také ve změně materiálu čoček či jejich obsahu vody. Všechny tyto faktory pak určují, zda čočka bude Vašim očím vyhovovat – zda bude pohodlná, dobře sedět a nezpůsobovat žádné negativní rekce jako pálení, řezání a zarudnutí očí.

 • Martina Zlámalová

  Dobrý den, zaujaly mě tyto čočky vzhledem k tomu že obsahuji Uv filtr narozdil od TOP Vue Air- coz mi na tomto výrobku trochu mrzi. Parametrově i cenove vypadaji dosti podobne. Doporucili by jste tyto cocky? Jaká je s nimi zkušennost vzhledem k poznámce že proběhly nějaké špatné šarže?Dřive jsem používala Surevue nyni Top vue, vzdy bez problémů, ale chtěla bych vyzkoušet vyšší propustnost pro O2. Uv filtr považuji za výhodný. Děkuji za odpověď

 • info@cocky-online.cz

  Dobrý den, při změně kontaktních čoček téměř každý výrobce doporučuje před samotným nákupem nejprve jejich odbornou aplikaci. Součástí odborné aplikace u očního specialisty je oční vyšetření, při kterém jsou stanoveny (mimo jiné) parametry a na základě výsledků vyšetření pak vybrány vhodné čočky – klient obdrží zkušební pár čoček, pokud by Vám takovéto čočky neseděly nebo nevyhovovaly, doporučí Vám oční specialista jiné. Při nákupu celého balení čoček bez předchozí aplikace riskujete, že Vám čočky nebudou vyhovovat a vy tak přijdete o svou finanční investici, neboť otevřená balení kontaktních čoček již nelze vrátit.

Avaira (6 čoček)

Avaira (6 čoček)

Avaira (6 čoček)

459 Kč

Skladem > 20 ks