Aplikátor kontaktních čoček modrý

attributesPrimary

Čtvrtek 18.7.

blank
Cena za položku
39 Kč
Cena dopravy:
Pro objednávky nad 200 Kč

Zdarma
Aplikátor kontaktních čoček modrý
Hodnotících: 175

Aplikátor kontaktních čoček – modrý

Aplikátor kontaktních čoček je vyrobený ze silikonu. Je dodáván v průhledném plastovém pouzdru. Aplikátor se používá tak, že kontaktní čočku otočíte vnější stranou (tou která se nedotýká oka) vzhůru. Aplikátor na čočku přiložíte a jemně stisknete. Tímto pohybem vznikne podtlak, kterým se čočka na aplikátor přichytí – lépe řečeno přicucne. Pak pomocí aplikátoru vložíte čočku do oka.
Aplikátor vám usnadní nasazování kontaktních čoček. Je ideální například pro ženy, které si potrpí na dlouhé nehty. Zároveň je aplikátor skvělou prevencí proti zbytečnému zanesení bakterií do oka. Díky aplikátoru se výrazně snižuje množství doteků prsty a tedy i možnost zasažení oka nečistotami a bakteriemi.
Než aplikátor uložíte zpátky do pouzdra, nechte jej řádně oschnout.

Vlastnosti

Barva: Modrá

Komentáře

Přidat komentář

 • Soňa Techniková

  Prosím jak mám použít aplikátor čoček?Hledala jsem návod a nic nenašla.Děkuji za odpověď.

 • info@cocky-online.cz

  Dobrý den, děkujeme za Váš dotaz. Návod na použití doplníme do popisného textu. Aplikátor se používá tak, že kontaktní čočku otočíte vnější stranou (tou která se nedotýká oka) vzhůru. Aplikátor na čočku přiložíte a jemně stiskněte. Tímto pohybem vznikne podtlak, kterým se čočka na aplikátor přichytí – lépe řečeno přicucne. Pak pomocí aplikátoru vložíte čočku do oka. Pokud budete mít další otázky, určitě nám napište. Zatím mějte hezký den.

 • Tereza Seidlová

  No mě spíš zajímalo, jestli to i z oka vyndám??? mám dlouhé nehty a je to dost pracné to z oka vyndat, vždy si celé oko podráždím, no asi nemehlo :-D

 • info@cocky-online.cz

  Dobrý den, děkujeme za komentář. Aplikátor je určený především pro snadné nasazení čoček. Zda se Vám podaří s jeho pomocí čočky i vyjmout, záleží pravděpodobně pouze na Vaší šikovnosti. Pokud bychom pro Vás mohli cokoli udělat, napište nám. Přejeme hezký den.

 • Hanka

  Nevěřila jsem, že aplikátor při nasazování čoček pomůže. Ale musím uznat, že to celý proces ulehčí.

Aplikátor kontaktních čoček modrý

Aplikátor kontaktních čoček modrý

Aplikátor kontaktních čoček modrý

39 Kč

Skladem > 1000 ks