Air Optix plus HydraGlyde (6 čoček)

Sleva
Poštovné zdarma
Garance výměny
attributesPrimary

Středa 17.7.

cleaner
blank
Cena za položku
619 Kč
619 Kč 805 Kč
Air Optix plus HydraGlyde (6 čoček) - Měsíční kontaktní čočky
Hodnotících: 224

Kontaktní čočky AIR OPTIX plus HydraGlyde

Air Optix plus HydraGlyde jsou inovativní měsíční silikon-hydrogelové kontaktní čočky od společnosti Alcon. Jsou vybaveny HydraGlyde Moisture Matrix technologií, díky které ve srovnání se starší generací čočkou proniká až 5× více kyslíku.

Air Optix plus HydraGlyde jsou vybaveny také SmartShield technologií, která kolem vnějšího povrchu vytváří ultratenký ochranný štít, který čočku chrání před usazováním nečistot.

Čočky patří do řady produktů pro korekci sférických očních vad a jsou vhodné i ke kontinuálnímu nošení. Tento způsob nošení je nutné předem konzultovat se specialistou, který doporučí denní nebo prodloužené nošení až na 6 nocí. Pro lepší manipulaci čočky mají manipulační zbarvení.


Air Optix plus HydraGlyde nabízíme také v balení po 3 kusech.

Vlastnosti

Výrobce: Alcon
Zakřivení (BC): 8.60
Průměr (DIA): 14.20
Velikost balení: 6 čoček
Propustnost kyslíku: 138 Dk/t
Vyměnit za: 30 dnů
Expirace: 32 měsíců a více
Množství vody: 33%
Dioptrie: od -12.00 do +8.00
Materiál: Lotrafilcon B
UV filtr: Ne
Spaní s čočkami?: Ano

TopVue Air (6 čoček)

Vyzkoušejte naši chytrou alternativu!

TopVue Air se vyznačují extrémní prodyšností při zachování vysokého obsahu vody. Nová technologie výroby je zárukou vysokého komfortu.

Poštovné: ZDARMA
Cena: 425 Kč
Ušetříte: 194 Kč

Komentáře

Přidat komentář

  • Roman Javorčík (innogy Zákaznické služby s.r.o.)

    Kontaktní čočky už nosím 31 let. Posledních asi 8 let jsem používal Biofinity. Ale říkal jsem si, máme rok 2018, výroba se u všech výrobků inovuje, tak proč používat staré čočky? A tak jsem si objednal a vyzkoušel AIR OPTIX Plus Hydraglyde, TOPVUE AIR, SOFLENS 59, FREQUENCY XC, AIR OPTIX NIGHT & DAY, PUREVISION 2. Po měsíčním testování, kdy jsem měl totálně rudé oči, musím sdělit, že mi nejvíce vyhovují čočky: AIR OPTIX Plus Hydraglyde. Takže tyhle budu nosit několik let, než zase vymyslí nové :-)

  • info@cocky-online.cz

    Dobrý den, Romane, díky za Vaši recenzi. Jistě bude přínosná pro další nositele. Rádi bychom ale zmínili, že pro každého nositele budou vyhovující jiné čočky a to v závislosti na potřebách očí. Při výběru nových čoček je nutné dbát především na vlastnosti materiálu čoček. Jsme rádi, že jste našel vhodné kontaktní čočky. Pokud bychom pro Vás mohli cokoli udělat, napište nám. Zatím přejeme hezký den.

Air Optix plus HydraGlyde (6 čoček)

Air Optix plus HydraGlyde (6 čoček)

Air Optix plus HydraGlyde (6 čoček)

619 Kč

Skladem > 1000 ks