Air Optix plus HydraGlyde (3 čočky)

Poštovné zdarma
Garance výměny
attributesPrimary

Pondělí 20.5.

cleaner
blank
Cena za položku
439 Kč
Air Optix plus HydraGlyde (3 čočky) - Měsíční kontaktní čočky
Hodnotících: 151

Kontaktní čočky AIR OPTIX plus HydraGlyde

Air Optix plus HydraGlyde jsou inovativní měsíční silikon-hydrogelové kontaktní čočky od společnosti Alcon. Jsou vybaveny HydraGlyde Moisture Matrix technologií, díky které ve srovnání se starší generací čočkou proniká až 5× více kyslíku.

Air Optix plus HydraGlyde jsou vybaveny také SmartShield technologií, která kolem vnějšího povrchu vytváří ultratenký ochranný štít, který čočku chrání před usazováním nečistot.

Čočky patří do řady produktů pro korekci sférických očních vad a jsou vhodné i ke kontinuálnímu nošení. Tento způsob nošení je nutné předem konzultovat se specialistou, který doporučí denní nebo prodloužené nošení až na 6 nocí. Pro lepší manipulaci čočky mají manipulační zbarvení.


Air Optix plus HydraGlyde nabízíme také v balení po 6 kusech.

Vlastnosti

Výrobce: Alcon
Zakřivení (BC): 8.60
Průměr (DIA): 14.20
Velikost balení: 3 čočky
Propustnost kyslíku: 110 Dk/t
Vyměnit za: 30 dnů
Expirace: 32 měsíců a více
Množství vody: 33%
Dioptrie: od -12.00 do +8.00
Materiál: Lotrafilcon B
UV filtr: Ne
Spaní s čočkami?: Ano

TopVue Air (6 čoček)

Vyzkoušejte naši chytrou alternativu!

TopVue Air se vyznačují extrémní prodyšností při zachování vysokého obsahu vody. Nová technologie výroby je zárukou vysokého komfortu.

Poštovné: ZDARMA
Cena: 425 Kč

Komentáře

Přidat komentář

  • Jiří Rohel

    Vyzkoušel jsem čočky Air Otix plus Hydraglyde poprvé a jsem velmi nespokojen. Mám pocit suchého oka i rozmazaného vidění, čočku stále vnímám i jemně škrábe. Na druhém oku mám Top Vue Air a je to nesrovnatelný rozdíl vidím přes oko perfektně a o čočce ani nevím..

  • info@cocky-online.cz

    Dobrý den, děkujeme za komentář. Je nám líto, že Vám čočky nevyhovují. Pro každého nositele a každé oči jsou vyhovující jiné kontaktní čočky. Pro Vás budou ty pravé TopVue Air. Pokud budete mít jakýkoli dotaz nebo nám budete chtít sdělit cokoli dalšího, určitě nám napište. Přejeme hezký den.

Air Optix plus HydraGlyde (3 čočky)

Air Optix plus HydraGlyde (3 čočky)

Air Optix plus HydraGlyde (3 čočky)

439 Kč

Skladem > 1000 ks