Acuvue Vita (6 čoček)

Poštovné zdarma
attributesPrimary

Čtvrtek 18.10.

cleaner
blank
Cena za položku
799 Kč
799 Kč
Acuvue Vita (6 čoček) - Měsíční kontaktní čočky
Hodnotících: 10

Popis čoček Acuvue Vita

Společnost Johnson and Johnson přináší měsíční silikon – hydrogelové kontaktní čočky pro každodenní nošení. Čočky jsou navrženy tak, aby poskytly maximální pocit pohodlí po celé čtyři týdny. Komfort během nošení zajistí tenoučké okraje čoček, inovativní systém hydratace a velmi vysoká propustnost kyslíku.

Speciální systém hydratace

Čočky jsou vyráběny za pomoci technologie HydraMax™, která dodá do celé čočky maximální množství lubrikační látky a rovněž se postará o nejlepší hustotu a pohyb prospěšných lipidů v kontaktní čočce, což udrží hydrataci konstantní po celé čtyři týdny.

Tenké okraje a ochrana proti UV

Aby bylo dosaženo opravdu co největšího komfortu při nošení, jsou čočky vyráběny s extra tenkými a hladkými hranami. Oční víčko tak může přes čočku klouzat bez nepříjemného tření a nedochází k podráždění oka z důvodu diskomfortu při nošení.
Čočky patří do první kategorie ochrany proti škodlivým UV paprskům. UV filtr v čočkách zachytí nejméně 90 % UVA a 99 % UVB záření. I když čočky poskytují vysoký stupeň ochrany, doporučujeme kombinovat kontaktní čočky se slunečními brýlemi. Čočka totiž pokryje pouze určitou část oka.

Vlastnosti

Dioptrická hodnota: od -12.00 do +8.00
Expirace: 32 měsíců a více
Vyměnit za: 30 dní
Vyrobeno z: Senofilcon C
Spaní s čočkami?: Ne
Množství vody: 41%
Propustnost kyslíku: 147 Dk/t
Průměr: 14.0
UV ochrana: Ano
V balení: 6 čoček
Výrobce: Johnson and Johnson
Zakřivení: 8.4 a 8.8

TopVue Air (6 čoček)

Vyzkoušejte naši chytrou alternativu!

TopVue Air se vyznačují extrémní prodyšností při zachování vysokého obsahu vody. Nová technologie výroby je zárukou vysokého komfortu.

Poštovné: ZDARMA
Cena: 425 Kč
Ušetříte: 374 Kč

Komentáře


Acuvue Vita (6 čoček)

Acuvue Vita (6 čoček)

Acuvue Vita (6 čoček)

799 Kč

Skladem > 500 ks