Acuvue Oasys for Astigmatism (12 čoček)

1 329 Kč
98% doporučuje
Poštovné i osobní odběr máte ZDARMA
Skladem
Kdy odešleme? Pondělí 26.2. zvolte své parametry
Přidat 259 Kč 214 Kč
Poštovné i osobní odběr máte ZDARMA
1 329 Kč

Výhodné balíčky

Kontaktní čočky Acuvue Oasys for Astigmatism

Nové torické silikon-hydrogelové kontaktní čočky společnosti Johnson and Johnson Acuvue Oasys for Astigmatism navazují na tradici Acuvue Advance for Astigmatism (pro přechod z Acuvue Advance for Astigmatism na Acuvue Oasys for Astigmatism není zapotřebí návštěva očního specialisty).

Acuvue Oasys for Astigmatism se vyznačují vysokou propustností pro kyslík a perfektní stabilizací na oku díky technologii Accelerated Stabilisation Design (ASD), která využívá mrkání k udržení cylindrické korekce na správném místě.

Čočky Acuvue Oasys for Astigmatism jsou vyrobené ze stejného pro kyslík vysoce propustného a zároveň velmi smáčivého materiálu jako jejich sférická verze Acuvue Oasys - SENOFILCON B - s obsahem vody 38 % a jsou taktéž vybaveny zvlhčující technologií HYDRACLEAR, UV filtrem pohlcujícím více než 95 % UV-A a 99 % UV-B. Nutno podotknout, že kontaktní čočky absorbující UV záření nejsou plnohodnotnou náhradou za sluneční brýle s UV filtrem, protože nezakrývají zcela oko a oblasti kolem oka.

Kontaktní čočky Acuvue Oasys for Astigmatism jsou určeny pro 14denní cyklus nošení s každodenním vyjímáním z oka a následnou dezinfekcí, nebo, po dohodě s vaším očním specialistou, k trvalému nošení po dobu až sedmi dní a šesti nocí.

Vlastnosti - Acuvue Oasys for Astigmatism (12 čoček)

Výrobce: Johnson and Johnson
Průměr (DIA): 14.50
Zakřivení (BC): 8.60
Velikost balení: 12 čoček
Expirace: 12 měsíců a více
Propustnost kyslíku: 129 Dk/t
Vyměnit za: 14 dnů
Množství vody: 38%
Název produktu: Acuvue Oasys for Astigmatism
Cylindr: od -0.75 do -2.75
Dioptrie: od -9.00 do +6.00
Materiál: Senofilcon A
Spaní s čočkami?: Ano
UV filtr: Ano
Zdravotnický prostředek: Ano

Péče o Vaše oči

Komentáře (1)

Máte nějaké otázky nebo názor?
Lucie Šimková

Prosim o radu. Mam na pravem i levem oku dioptrie - 3.25, cylindr na pravem oku - 0.25 na levem - 0.50. Osu na pravem 180 na levem 160.Muzete mi prosim poradit, jake cocky by byly vhodne? Dekuji.

Odpověď info@cocky-online.cz
Dobrý den, děkujeme Vám za otázku. Ačkoli máte astigmatismus Vaše hodnoty jsou příliš nízké a je nutné je přepočítat na sféru. Ke korekci Vám tedy postačí klasické sférické kontaktní čočky. Po přepočtu budete pro pravé oko potřebovat kontaktní čočku s hodnotou dioptrie -3,25 a hodnota pro levé oko se změní na -3,50. Jestliže máte vyzkoušené sférické kontaktní čočky Acuvue Oasys, pak můžete v jejich užívání pokračovat, pokud je vyzkoušené nemáte, zvažte odbornou aplikaci pod dohledem očního specialisty, nebo Vám můžeme nabídnout kontaktní čočky TopVue Premium. U značky TopVue funguje služba Garance vrácení peněz. V případě, že by Vám kontaktní čočky z jakéhokoli důvodu nesedly, můžete službu využít a nepřijdete tak o vloženou investici. Hezký den.