Acuvue Advance PLUS (6 čoček)

Poštovné zdarma
attributesPrimary

1 ks není možné dodat

cleaner
blank
Cena za položku
439 Kč
Acuvue Advance PLUS (6 čoček) - Čtrnáctidenní kontaktní čočky
Hodnotících: 120

Omezení dostupnosti

Výroba těchto čtrnáctidenních čoček byla ukončena. Pro ověření dostupnosti zadejte své parametry. Skladové varianty dodáme ihned. Doporučujeme přechod na novější TopVue Premium.

Kontaktní čočky Acuvue Advance PLUS

Acuvue Advance PLUS poskytují zlepšenou kvalitu vidění a mají téměř 2× nižší koeficient tření než původní Acuvue Advance. Také roztok v blistru byl upraven tak, aby se co nejvíce přiblížil složení přirozeného slzného filmu. Pro snadnou manipulaci jsou opatřeny zviditelňujícím zabarvením.

Vlastnosti

Výrobce: Johnson and Johnson
Zakřivení (BC): 8.70, 8.30
Průměr (DIA): 14.00
Velikost balení: 6 čoček
Vyměnit za: 14 dnů
Expirace: 32 měsíců a více
Množství vody: 47%
Propustnost kyslíku: 62 Dk/t
Dioptrie: od -12.00 do +8.00
Materiál: Galyfilcon A
Spaní s čočkami?: Ne
UV filtr: Ano

TopVue Premium (6 čoček)

Vyzkoušejte naši chytrou alternativu!

TopVue Premium zaručují očím maximální pohodlí při nošení. Vyzkoušejte je i vy a staňte se nositeli našich nejprodávanějších 14denních čoček.

Poštovné: ZDARMA
Cena: 429 Kč

Komentáře

Přidat komentář

 • Nastas T

  Taky jsem s tímto produktem nebyla spokojená,4 čočkám ze šesti se mi uštípl rožeček čočky a musela jsem je vyhodit,řezalo to v oku.

 • info@cocky-online.cz

  Dobrý den, děkujeme za Váš komentář. Je nám velmi líto, že jste měla s čočkami tuto špatnou zkušenost. Vadné kontaktní čočky, u kterých máte jakékoli podezření na zhoršený stupeň kvality, můžete samozřejmě reklamovat. Pokud bychom pro Vás mohli cokoli udělat, napište nám. Zatím Vám přejeme hezký den.

 • Michaela K.

  Dobrý den, bohužel jsem si Vaši odpověď přečetla až teď a poškozené čočky už nemám. Teď mám čočku v oku druhý den, přes noc ji dávám do roztoku Horien a udělal se mi tam bílý flíček, který mi při nošení vadí, nevíte, čím by to mohlo být? Toto je spíše moje zavinění, ale zajímalo by mě, čím jsem to udělala. Od líčidel to špinavé být nemůže, čočku dávám pravidelně do roztoku, a odličuji se až po vyndání čočky. S minulou čočkou jsem problém s trhlinkou neměla, tak třeba jsem měla jen smůlu na balení. Každopádně čočky dnes objednávám znovu, vezmu si jedny Acuvue Advance a jedny Acuvue Advance plus, tak uvidím, třeba mi jen nesedí vylepšenéá verze :)

 • info@cocky-online.cz

  Dobrý den Michaelo, tak to je nám líto, věříme, že se Vám nic podobného opakovat nebude a i kdyby ano, pak se bez váhání na nás obraťte s reklamací. Bohužel se nám bude těžko takto na dálku posuzovat bílý flíček na čočce. Zkusila jste flíček odstranit mnutím čočky mezi bříšky prstů v roztoku? Pokud ani opakované čištění nepomohlo, pak bychom doporučovali změnu roztoku. Jednoznačně nejzdravější a nejefektivnější metodou údržby kontaktních čoček je roztok AO Sept na peroxidové bázi. Čtěte pozorně příbalový leták. Nezneutralizovaný roztok nesmí přijít do styku s okem!

 • Michaela K.

  S těmito čočkami nemám moc dobré zkušenosti. Dnes, po dvoudenním nošení čoček (takže 2x do oka a jedno vyndání) jsem odpoledne v oku cítila něco, jako kdyby mi do něj spadla řasa. Jenže řasa nikde, tak jsem si říkala, že by mohla být špinavá čočka. Také ne.. Po vyndání čočky jsem úprostřed čočky uviděla cca milimetrovou trhlinku. Netuším, jak se tam udělala (čočky aplikuji aplikátorem, vyndávám prsty, nehty mám krátké). Podobné trhlinky se mi stávají cca u 2 čoček z balení, což mi přijde dost. Moje chyba to myslím nebude, protože s původními Acuvue Advance jsem neměla ani jedinný takovýto problém během pětiletého používání

 • info@cocky-online.cz

  Dobrý den Michaelo, pošlete nám prosím poškozené kontaktní čočky spolu s popisem poškození na naši reklamační adresu, kterou najdete v obchodních podmínkách a my přepošleme výrobci firmě Johnson and Johnson, aby posoudili zjištěné vady. Vaši reklamaci vyřídíme bez prodlení, výrobce má na vyjádření 30 dní. Děkujeme.

Acuvue Advance PLUS (6 čoček)

Acuvue Advance PLUS (6 čoček)

Acuvue Advance PLUS (6 čoček)

439 Kč

Skladem: 0 ks