1 Day Acuvue TruEye (30 čoček)

Poštovné zdarma
Garance výměny

Výhodnější balení: 1 Day Acuvue TruEye (90 čoček) - 1569 Kč (ušetříte 78 Kč)

attributesPrimary

Čtvrtek 18.7.

cleaner
blank
Cena za položku
549 Kč
1 Day Acuvue TruEye (30 čoček) - Jednodenní kontaktní čočky
Hodnotících: 119

Kontaktní čočky 1 Day Acuvue TruEye

1 Day Acuvue TruEye jsou k dispozici také v balení po 90 čočkách.

Kontaktní čočky 1 Day Acuvue TruEye jsou jednodenní kontaktní čočky společnosti Johnson & Johnson. Jedná se o první silikonhydrogelové jednodenní kontaktní čočky na trhu. Nový materiál Narafilcon A přináší uživatelů kromě komfortu také nebývale vysokou propustnost pro kyslík. Kontaktní čočky 1 Day Acuvue TruEye poskytují ochranu proti záření UVA a UVB a indikátor rub-líc pro správné nasazení.

Vlastnosti

Výrobce: Johnson and Johnson
Zakřivení (BC): 9.00, 8.50
Průměr (DIA): 14.20
Velikost balení: 30 čoček
Vyměnit za: 1 den
Propustnost kyslíku: 118 Dk/t
Expirace: 32 měsíců a více
Množství vody: 46%
Dioptrie: od -12.00 do +6.00
Materiál: Narafilcon A
Spaní s čočkami?: Ne
UV filtr: Ano

TopVue Elite+ (30 čoček)

TopVue Elite+ (30 čoček)

Nejnovější generace hydrogelových jednodenních čoček, zaručující vysoký stupeň pohodlí. Obsahují UV filtr, který chrání Vaše oči.

Poštovné: ZDARMA
Cena: 425 Kč
Ušetříte: 124 Kč

Komentáře

Přidat komentář

  • Ondřej Matějka

    Jsou sice drahý jak magor, ale pro moje občasný použití hlavně na dovolený maximálně párkrát za rok je to výhodnější než vyhazovat 2x nošený měsíční čočky. Kupoval jsem je protože maj jako jedny z mála jednodenních čoček vysokou prostupnost kyslíku a jsou opravdu pohodlný, skoro o nich nevim. Akorát ten roztok ve kterym to je skladovaný dráždí trochu víc než roztok gelone kterej jsem používal pro měsíční čočky, ze začátku jsem byl hrozně světloplachej, ale po asi 5 - 10 minutách je to v pořádku. Ono to bude asi spíš tim že jsem čočky víc než půl roky neměl. Řiká se že u jednodenních čoček ta prostupnost kyslíku neni tak podstatná, ale já myslim že docela je, když mam ty čočky v oku třeba 16 hodin tak o čočkách co maj třeba 30 Dk/t už docela vim a oči maj pak viditelný červený kolečko v místě kde byla čočka, proto jsem chtěl i u jednodenních vysokou hodnotu.

  • info@cocky-online.cz

    Dobrý den, děkujeme za Váš komentář. Jsme rádi, že jste našel pro svoje oči vyhovující kontaktní čočky. Pokud Vám ale není příjemný roztok, ve kterém jsou čočky uloženy, není problém je před nasazením propláchnout právě roztokem Gelone, který je dostupný i v malém balení 100 ml, které je pro dovolené přímo ideální. Propustnost kyslíku samozřejmě dúležitá je, ale záleží především na potřebách očí. Pro některé nositele není nižší propustnost kyslíku problém. Pokud byste nám chtěl napsat cokoli dalšího, nebo měl jakékoli dotazy, napište nám. Zatím přejeme hezký den.

1 Day Acuvue TruEye (30 čoček)

1 Day Acuvue TruEye (30 čoček)

1 Day Acuvue TruEye (30 čoček)

549 Kč

Skladem > 1000 ks