1 Day Acuvue Moist Multifocal (30 čoček)

729 Kč
Poštovné i osobní odběr máte ZDARMA
Skladem
Kdy odešleme? Čtvrtek 13.5. Today zvolte své parametry
Poštovné i osobní odběr máte ZDARMA
729 Kč

1 Day Acuvue Moist Multifocal (30 čoček)

Kontaktní čočky 1 Day Acuvue Moist Multifocal jsou hydrogelové čočky od výrobce Johnson & Johnson určené pro korekci presbyopie. Díky speciální technologii LACREON jsou čočky velmi pohodlné po celý den nošení. Tato technologie uzamyká zvlhčovadla uvnitř materiálu, a tak nedochází k pocitům suchých očí. Čočky jsou jednorázové, tudíž není potřeba žádný roztok ani pouzdro. Tento způsob je vůbec nejzdravější a je vhodný pro citlivé nositele nebo alergiky. 1 Day Acuvue Moist Multifocal jsou výborné na sport, cestování nebo jiné běžné aktivity.

Čočky nabízíme také v balení 90 čoček.
Vlastnosti
Výrobce: Johnson and Johnson
Zakřivení (BC): 8.40
Průměr (DIA): 14.30
Velikost balení: 30 čoček
Vyměnit za: 1 den
Název produktu: 1 Day Acuvue Moist Multifocal
Expirace: 12 měsíců a více
Propustnost kyslíku: 25,5 Dk/t
Množství vody: 58%
Materiál: Etafilcon A
Dioptrie: od -9.00 do +6.00
Adice: High (+2,00 - +2,50), Low (+0,75 - +1,25), Mid (+1,50 - +1,75)
Spaní s čočkami?: Ne
UV filtr: Ano

Komentáře (2)

Máte nějaké otázky nebo názor?

Roman Kačín

Dobrý den, mám dioptrie -2,25. Teď jak stárnu musim při ctění nosit brýle. Vyřeší se tento problém multifokální čočky případně ktere? Děkuji předem.

Odpověď

info@cocky-online.cz

Dobrý den, děkujeme Vám za otázku. Ano, tuto situaci by pomohly vyřešit multifokální kontaktní čočky. Abychom Vám mohli více poradit, potřebovali bychom od Vás naměřené brýlové hodnoty do dálky i na blízkou vzdálenost. Jedině tak Vám budeme schopni vypočítat hodnotu adice. Pokud máte zápis od očního specialisty, napište nám jej a my Vám obratem pošleme dioptrické hodnoty pro nákup kontaktních čoček. Prozatím Vám přejeme hezký den.

Beneszová

Dobrý den, chci se zeptat, od očního jsem dostala čočky zakriveni 8,4 a průměr 14,2. Myslíte se ze by mi dělal problém průměr 14,3? Dekuji

Odpověď

info@cocky-online.cz

Dobrý den, díky za Váš dotaz. Rozdíl je velmi malý a dovolíme si říci, že 0,10 nebude při nošení dělat žádné problémy. Problém většinou dělají menší průměry čoček. Při výběru čoček věnujte pozornost materiálu čoček a snažte se dodržet doporučení svého lékaře. Pokud se budete chtít zeptat na cokoli dalšího, napište nám. Přejeme hezký den.