1 Day Acuvue Moist for Astigmatism (30 čoček)

569 Kč
95% doporučuje
Poštovné i osobní odběr máte ZDARMA
Skladem
Kdy odešleme? Středa 14.4. Today zvolte své parametry
Poštovné i osobní odběr máte ZDARMA
569 Kč

1 Day Acuvue Moist for Astigmatism

1 Day Acuvue Moist for Astigmatism jsou k dispozici také v balení po 90 čočkách

Společnost Johnson and Johnson uvedla na trh jednodenní astigmatické čočky řady 1 Day Acuvue Moist s pokrokovým designem, osvědčenou technologií LACREON™ a nabídkou nejširší škály parametrů mezi dostupnými jednodenními torickými čočkami. Výrobce uvádí u 95% pacientů úspěšnost aplikace na první pokus.

Technologie LACREON™

1 Day Acuvue Moist for Astigmatism jsou vybaveny technologií LACREON™, která uzavírá zvlhčující složky, složením podobným přirozeným slzám, v materiálu čoček. Díky této technologii pomáhají udržovat oči vlhké, svěží a v pohodlí po celý den.

Technologie ASD

Jedinečný systém čtyř stabilizačních zón využívá přirozeného tlaku obou očních víček a udržuje kontaktní čočku na svém místě při každém mrknutí. To přispívá k udržení jasného a stálého vidění v průběhu celého dne. Tato technologie umožňuje rychlé usazení čočky a snadno předvídatelnou orientaci čočky na oku.

Kontaktní čočky 1 Day Acuvue Moist for Astigmatism Vám kromě vysokého pohodlí poskytnou také ochranu očí proti záření UVA a UVB – nejvyšší UV ochranu mezi dostupnými jednodenními torickými čočkami – výrobce uvádí 85% ochranu proti UVA záření a až 99% ochranu proti UVB záření. Indikátor rub-líc vám při pohledu na čočku z profilu napoví, zda je čočka připravená k nasazení na oko.
Vlastnosti
Výrobce: Johnson and Johnson
Průměr (DIA): 14.50
Zakřivení (BC): 8.50
Velikost balení: 30 čoček
Vyměnit za: 1 den
Název produktu: 1 Day Acuvue Moist for Astigmatism
Expirace: 12 měsíců a více
Propustnost kyslíku: 23,7 Dk/t
Množství vody: 58%
Materiál: Etafilcon A
Cylindr: od -0.75 do -2.25
Dioptrie: od -9.00 do +4.00
Spaní s čočkami?: Ne
UV filtr: Ano

Komentáře (11)

Máte nějaké otázky nebo názor?

osy čoček

Ladislav Kutik

Dobrý den, dříve jsem měl na čočkách osu pravé 110° a levé 80°. Dle očařky bylo pravé oko chybně změřeno. Nyní mám na brýlovém předpisu osy p 95° a l 85° Mám tedy u pravého oka volit 90° nebo spíše 100°? Děkuji

Odpověď

info@cocky-online.cz

Dobrý den, děkujeme Vám za otázku. Hodnotu osy můžete zvolit 90° i 100°. Běžně zaokrouhlujeme dle matematických pravidel, ale v případě jednotky 5 lze osu upravit oběma směry. Pokud byste měl další otázky, napište nám, rádi Vám odpovíme. Hezký den.

Čočky

Veronika Bobková

Dobrý den, mám u sebe pouze dva roky starý předpis na brýle do dálky, které mám teď na očích, ale potřebovala bych si objednat čočky, nejlépe jednodenní na nošení k bazénu. Hodnoty jsou: DP: sféra -4,50 cyl -1,00 osa 150° a DL: sféra -4,75 cyl -1,00 osa 170°. Trpím tedy astigmatismem, ale zdá se mi, že bych potřebovala brýle i čočky o minimálně 0,25 dioptrie zvýšit. Na minulé prohlídce to optička zmínila, ale říkala že to prozatím necháme tak. Teď už ale opravdu mžourám a další prohlídku mám až v září. Jaké parametry bych si tedy měla objednat na torické čočky? Děkuji za odpověď a přeji hezký den :-)

Odpověď

info@cocky-online.cz

Dobrý den, děkujeme Vám za otázku. Vaše stávající dioptrické hodnoty se pro nákup kontaktních čoček musí upravit. Pro pravé oko se hodnota dioptrie upraví na –4,25, cylindru –0,75 a osy na 150°. Pro levé oko se pak upraví hodnota dioptrie na –4,50, cylindru –0,75 a osy na 170°. My Vám, bohužel, takto na dálku dioptrické hodnoty upravit nemůžeme. To může udělat jen oční specialista či oftalmolog, a to na základě očního vyšetření. Pakliže cítíte, že se Váš zrak změnil, doporučujeme Vám navštívit Vašeho očního lékaře či kamennou optiku, kde Vám zrak přeměří. Hezký den.

Přepis čoček

Tadeáš

Dobrý den, můj přepis vypadá následovně: V OD 0.6 s cor. -1.75cyl ax 180st 1.0 OS 0.7 s cor. -1.25cyl ax 180st 1.0 NOT OD 21 OS 19 AR OD -0.5 -2.25 7 OS -0.5 -1.5 3 Mohl bych poprosit o radu, jaké čočky vybrat ? Případně Jaké parametry u čoček navolit (dioptrie, cylindr, osa..). Předem děkuji za odpověď.

Odpověď

info@cocky-online.cz

Dobrý den, děkujeme Vám za otázku. Máte astigmatismus, který korigují i tyto kontaktní čočky. Pro nákup kontaktních čoček budete pro pravé oko potřebovat kontaktní čočky s hodnotou dioptrie 0,00, cylindru –1,75 a osy 180°. Pro levé oko pak budete potřebovat kontaktní čočky s hodnotou dioptrie 0,00, cylindru –1,25 a osy 180°. Jestliže s kontaktními čočkami začínáte, pak Vás musíme upozornit, že korekce astigmatismu bývá v začátcích obtížnější na zvyk. Nejvhodnější by bylo, abyste nejprve navštívil očního specialistu či kontaktologa, který Vám čočky odborně aplikuje. Poté budete mít jistotu, že Vám čočky vyhovují a následné nákupy na internetu se pro Vás nestanou nevhodnou investicí. Pokud byste měl další otázky, napište nám, rádi Vám pomůžeme. Hezký den.

torické čočky - hodnoty

Lucie Zemanová

Moc děkuji za skvělou radu!

Odpověď

info@cocky-online.cz

Rádi jsme Vám pomohli. Hezký den.

Objednávka

Monika Fremuntová

Dobrý den, ráda bych u Vás objednala čočky, ale nejsem si jistá správným zadáním, prosím můžete mi poradit jak správně zadat parametry, když mi od doktora přišly tyto údaje? 1 day Acuvue moist for astigmatism 8,5 OP sph -4,75/cyl -1,25/ax 10 OL sph -4,75/cyl -0,75/ax 180 Moc děkuji Monika Fremuntová

Odpověď

info@cocky-online.cz

Dobrý den, děkujeme Vám za otázku. Jestliže jsou Vámi uvedené hodnoty pro předpis na brýle, pak se hodnoty pro nákup kontaktních čoček musí upravit. Pro pravé oko byste potřebovala čočky s hodnotou dioptrie –4,50, cylindru –0,75 a osy 10°. Pro levé oko byste pak potřebovala čočky s hodnotou dioptrie –4,50, cylindru –0,75 a osy 180°. Pokud byste měla další otázky, napište nám. Hezký den.

torické čočky - hodnoty

Lucie Zemanová

Dobrý den, chtěla bych si koupit torické jednodenní čočky, ale nevím, v jakých hodnotách. Brýlové údaje mám: PO dioprtie -1,5, cylindr -0,5, osa 85 LO dioptrie -1,5, cylindr -1,0, osa 80 Mohli byste mi prosím napsat v jakých hodnotách bych si měla objednat čočky. Jsem ještě ke všemu alergik a astmatik s citlivýma očima. Můžu poprosit o doporučení výrobku? Moc děkuji! Zemanová

Odpověď

info@cocky-online.cz

Dobrý den, děkujeme Vám za otázku. Opravdu máte astigmatismus, avšak na pravém oku máte hodnoty cylindru příliš nízké, a proto je nutný přepočet na sféru. Po přepočtu budete potřebovat na pravé oko klasické sférické čočky 1 Day Acuvue Moist s hodnotou dioptrie –1,75. Pro levé oko už budete potřebovat tyto torické čočky 1 Day Acuvue Moist for Astigmatism s hodnotou dioptrie –1,50, cylindru –0,75 a osy 80°. Tento typ čoček jste vybrala velmi dobře. Alergikům se obecně doporučují jednodenní hydrogelové kontaktní čočky, protože oči alergiků více slzí. Sekrece lipidových složek je do slzného filmu mnohem vyšší. V období, kdy máte alergii nejsilnější je vhodné používat ještě oční kapky, které zklidní podrážděné oči a současně fungují jako proplach slzného filmu od pilu, nečistot a výše zmíněných lipidových složek. Z našeho sortimentu bychom Vám doporučili oční kapky Hylo dual, které jsou cílené právě na alergiky s citlivýma očima. Použití s kontaktními čočkami je samozřejmostí. Hezký den.

Komentář

Dana Suchopárková

Děkuji za odpověď. DS

dotaz cylindry

Dana Suchopárková

Dobrý den , chtěla bych se zeptat, oční lékařka mi teď naměřila vyšší cylindry než mám v kontaktních čočkách, naměřeno diopt. -5,5 a cylindr. -2,5 doteď jsem měla čočky dioptr. -5.5 a cylindr -1,75 je vhodné to zvýšit, alespoň na max.hodnotu cylindru -2.25? Děkuji za odpověď. DS

Odpověď

info@cocky-online.cz

Dobrý den, děkujeme za otázku. Pokud jsou údaje od oční lékařky naměřené pro kontaktní čočky, měla byste vycházet ze zápisu lékařky. Pokud se jedná o brýlové hodnoty, pak se pro kontaktní čočky údaje změní. Dle přepočtové tabulky by byla dioptrie –5,25 a cylindr –2,25. Pokud máte možnost vyzkoušet si u svého očního specialisty čočky s nově naměřenými hodnotami, využijte toho. Pokud pro Vás můžeme udělat cokoli dalšího, napište. Hezký den.

Komentář

Jitka

Dobrý den, pro dioptrie -6,5 a cylindr -0,75 není možné zvolit osu mezi 120 a 150° (potřebuji 120° a vím, že se v této hodnotě vyráběly, mám je doma). Co se stalo? Přestaly se snad tyto hodnoty vyrábět nebo se jedná pouze o chybu? Děkuji za odpověď

Odpověď

info@cocky-online.cz

Dobrý den, děkujeme za Váš dotaz. Výrobce nám tuto kombinaci parametrů již nedodává. Díky za pochopení. Přejeme hezký den.

Komentář

jarka urbanova

Perfektní. Děkuji, jdu tedy objednat. Hezký den. J.U.

Odpověď

info@cocky-online.cz

Dobrý den, není vůbec za co. Je nám potěšením poradit Vám! Budeme rádi, když nám napíšete, jak jste byla s nákupem i samotnými čočkami spokojena. Přejeme Vám hezký den.

Komentář

jarka urbanova

Dobrý den, omlouvám se, ale abych opravdu objednala správně typ čoček. Od kontaktologa máme naměřeno takto: pravé oko zak. 8,6, sph -2,5, cyl -0,75, A80 levé oko zak. 8,6, sph -2, cyl. -0,75, A60. Jsou tedy tyto vhodné ? Chápu správně že označení A je osa ? Děkuji. J.U

Odpověď

info@cocky-online.cz

Dobrý den, děkujeme za Vaší otázku. Parametry si samozřejmě zvolíte podle hodnot, které Vám sdělil specialista po měření. Pohodlí při nošení závisí ale především na materiálu a zda jsou čočky vhodné pro konkrétní oči poznáte až po nasazení a vyzkoušení. Teoreticky by Vám čočky vyhovovat měly. Pokud budete mít další otázky, napište nám. Přejeme hezký dem.