1 Day Acuvue Moist for Astigmatism (30 čoček)

Poštovné zdarma

Prodloužení dodací doby pro dioptrie –6,00 až –9,00.
U kontaktních čoček 1 Day Acuvue Moist for Astigmatism bohužel došlo k výpadku výroby. Problém se týká dioptrií v rozsahu –6,00 až –9,00 ve všech kombinacích cylindrů a os. Pravidelné dodávky by měly být obnoveny na konci října 2019.

attributesPrimary

Úterý 16.7.

cleaner
blank
Cena za položku
609 Kč
1 Day Acuvue Moist for Astigmatism (30 čoček) - Torické kontaktní čočky
Hodnotících: 124

1 Day Acuvue Moist for Astigmatism

1 Day Acuvue Moist for Astigmatism jsou k dispozici také v balení po 90 čočkách

Společnost Johnson and Johnson uvedla na trh jednodenní astigmatické čočky řady 1 Day Acuvue Moist s pokrokovým designem, osvědčenou technologií LACREON™ a nabídkou nejširší škály parametrů mezi dostupnými jednodenními torickými čočkami. Výrobce uvádí u 95% pacientů úspěšnost aplikace na první pokus.

Technologie LACREON™

1 Day Acuvue Moist for Astigmatism jsou vybaveny technologií LACREON™, která uzavírá zvlhčující složky, složením podobným přirozeným slzám, v materiálu čoček. Díky této technologii pomáhají udržovat oči vlhké, svěží a v pohodlí po celý den.

Technologie ASD

Jedinečný systém čtyř stabilizačních zón využívá přirozeného tlaku obou očních víček a udržuje kontaktní čočku na svém místě při každém mrknutí. To přispívá k udržení jasného a stálého vidění v průběhu celého dne. Tato technologie umožňuje rychlé usazení čočky a snadno předvídatelnou orientaci čočky na oku.

Kontaktní čočky 1 Day Acuvue Moist for Astigmatism Vám kromě vysokého pohodlí poskytnou také ochranu očí proti záření UVA a UVB – nejvyšší UV ochranu mezi dostupnými jednodenními torickými čočkami – výrobce uvádí 85% ochranu proti UVA záření a až 99% ochranu proti UVB záření. Indikátor rub-líc vám při pohledu na čočku z profilu napoví, zda je čočka připravená k nasazení na oko.

Vlastnosti

Výrobce: Johnson and Johnson
Průměr (DIA): 14.50
Zakřivení (BC): 8.50
Velikost balení: 30 čoček
Vyměnit za: 1 den
Propustnost kyslíku: 23,7 Dk/t
Expirace: 32 měsíců a více
Množství vody: 58%
Materiál: Etafilcon A
Cylindr: od -0.75 do -2.25
Dioptrie: od -9.00 do +4.00
Spaní s čočkami?: Ne
UV filtr: Ano

Oční sprej Laim Moisture 15 ml

Pohodlnější obdoba klasických očních kapek. Podporuje lubrikaci očí a očních víček, čímž znatelně zvyšuje komfortnost užívání kontaktních čoček.

Poštovné: ZDARMA
Cena: 289 Kč
Přejít na produkt

Komentáře

Přidat komentář

 • Jitka

  Dobrý den, pro dioptrie -6,5 a cylindr -0,75 není možné zvolit osu mezi 120 a 150° (potřebuji 120° a vím, že se v této hodnotě vyráběly, mám je doma). Co se stalo? Přestaly se snad tyto hodnoty vyrábět nebo se jedná pouze o chybu? Děkuji za odpověď

 • info@cocky-online.cz

  Dobrý den, děkujeme za Váš dotaz. Výrobce nám tuto kombinaci parametrů již nedodává. Díky za pochopení. Přejeme hezký den.

 • jarka urbanova

  Perfektní. Děkuji, jdu tedy objednat. Hezký den. J.U.

 • info@cocky-online.cz

  Dobrý den, není vůbec za co. Je nám potěšením poradit Vám! Budeme rádi, když nám napíšete, jak jste byla s nákupem i samotnými čočkami spokojena. Přejeme Vám hezký den.

 • jarka urbanova

  Dobrý den, omlouvám se, ale abych opravdu objednala správně typ čoček. Od kontaktologa máme naměřeno takto: pravé oko zak. 8,6, sph -2,5, cyl -0,75, A80 levé oko zak. 8,6, sph -2, cyl. -0,75, A60. Jsou tedy tyto vhodné ? Chápu správně že označení A je osa ? Děkuji. J.U

 • info@cocky-online.cz

  Dobrý den, děkujeme za Vaší otázku. Parametry si samozřejmě zvolíte podle hodnot, které Vám sdělil specialista po měření. Pohodlí při nošení závisí ale především na materiálu a zda jsou čočky vhodné pro konkrétní oči poznáte až po nasazení a vyzkoušení. Teoreticky by Vám čočky vyhovovat měly. Pokud budete mít další otázky, napište nám. Přejeme hezký dem.

1 Day Acuvue Moist for Astigmatism (30 čoček)

1 Day Acuvue Moist for Astigmatism (30 čoček)

1 Day Acuvue Moist for Astigmatism (30 čoček)

609 Kč

Skladem > 1000 ks